7 фактів про Євгенія Курбета

Після оголошення ЦВК довиборів до Верховної Ради на 197 виборчому окрузі кілька ЗМІ звернулися до відомого на Черкащині громадського діяча, депутата обласної ради Євгеня Курбета з запитанням чи буде він балотуватися на цих виборах.


«Так, я буду балотуватися,- відповів Євгеній Курбет.- На Черкащині багато проблем: економічних, соціальних, екологічних. Щодня, як депутат Черкаської обласної ради, я отримую десятки звернень від черкащан. Більшості з них намагаюся допомогти. Впевнений, як депутат Верховної Ради, я зможу зробити значно більше».

Сьогодні для наших читачів ми публікуємо 7 фактів про Євгенія Курбета.

1.Євгеній КУРБЕТ – громадський діяч, депутат Черкаської обласної ради. Йому – 52 роки. Народився і виріс у Гельмязеві Золотоніського району. Нині тут проживають його батьки-пенсіонери.

2.Одружений, має двох дітей: 26-річного сина та 19-річну доньку. Син – військовослужбовець, брав участь в ООС. Донька – студентка.

3.Має три вищі освіти. Працює керівником Управління військових представництв Міністерства оборони України.

4.У найбільш критичний і драматичний для країни час, у 2014 році – під час початку російської агресії проти України, відповідав за формування батальйону територіальної оборони на Черкащині. Учасник антитерористичної операції на Сході країни.

5.За підтримки Євгенія Курбета в Черкаській області працювали мобільні бригади лікарів: офтальмологи, кардіологи, невропатологи. Це давало змогу жителям сіл у віддалених куточках регіону безкоштовно отримати кваліфіковані консультації медиків.

6.За сприяння Євгенія Курбета реалізовувались програми, спрямовані на працевлаштування колишніх воїнів АТО, їх перекваліфікацію. Створювались реабілітаційні центри для учасників бойових дій на Сході, які отримали поранення. Було створено такий центр у Черкаському обласному госпіталі для ветеранів війни.


7.За підтримки Євгенія Курбета здійснювалася організація літнього дозвілля сільських школярів, надавалась допомога бага­тодітним родинам і ветеранам Другої світової війни.
Made on
Tilda