Курбет Євгеній Олександрович

51 рік. Народився і виріс у Гельмязові Золотоніського району. Нині тут проживають його батьки-пенсіонери.

Має три вищі освіти. Учасник бойових дій на Сході. Одружений, має двох дітей: 26-річного сина та 19-річну доньку. Син Олександр – військовослужбовець, брав участь в ООС. Донька – студентка.

Євгеній Курбет – депутат Черкаської обласної ради, працює керівником Управління військових представництв Міністерства оборони України.

У найбільш критичний і драматичний для країни час, після початку російської агресії у 2014 році – відповідав за формування батальйону територіальної оборони на Черкащині. Після сформування батальйон був відразу відправлений на фронт. Слідом за батальйоном тероборони, у жовтні 2014 року, в зону АТО відправився й сам Євгеній Курбет.

Євгеній Курбет веде активну громадську діяльність. Він ініціював реалізацію низки проектів, зокрема – програм із соціального і правового захисту вразливих верств населення – малозабезпечених, дітей, пенсіонерів та ветеранів.

За ініціативи Євгенія Курбета реалізовувались програми, спрямовані на працевлаштування колишніх воїнів АТО, їх перекваліфікацію, професійне навчання; створювались реабілітаційні центри для учасників бойових дій на Сході, які отримали поранення. Зокрема, було створено такий центр у Черкаському обласному госпіталі для ветеранів війни. Надавалась допомога родинам загиблих воїнів.

За сприяння Євгенія Курбета здійснювалася організація літнього дозвілля сільських школярів, надавалась допомога ветеранам Другої світової війни, багатодітним родинам. 

Made on
Tilda