Канівській багатопрофільній лікарні передали гуманітарну допомогу  

Представник Благодійного фонду «МХП – Громаді» Світлана Березань та депутат Черкаської обласної ради Євгеній Курбет передали сучасне покриття для підлоги для кількох кабінетів Канівської багатопрофільної лікарні.
Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на власну інформацію.
Сьогодні у Канівську багатопрофільну лікарню завітали представник Благодійного фонду «МХП – Громаді» Світлана Березань та депутат Черкаської обласної ради Євгеній Курбет, аби передати допомогу у вигляді покриття для підлоги, яке планують замінити у декількох кабінетах медичного закладу.
Євгеній Курбет звернувся до колективу лікарні та зауважив, що сьогодні лікарі перебувають на передовій боротьби із корона вірусною інфекцією та іншими захворюваннями, самовіддано виконують свій обов’язок, нерідко ризикуючи власним життям. «Суспільство повинно приділяти більше уваги працівникам медицини і ця допомога – лише початок співпраці з медикам Канівщини, яка обов’язково буде продовжена», - зауважив Євгеній Курбет.
Представник Благодійного фонду «МХП – Громаді» Світлана Березань відзначила, що фонд давно співпрацює із закладами охорони здоров’я, зокрема й Канівською багатопрофільної лікарнею, та опікується покращенням рівня забезпечення медичних закладів.
«Ми дякуємо за допомогу всім присутнім, які долучаються до оснащення Канівської багатопрофільної лікарні», - сказала головна лікарка медичного закладу Віра Шапошник.

Made on
Tilda